Телевизор, LG 43QNED70A6A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice ID, Bluetooth 5.0, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Цена
с ДДС
В Наличност
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
AI разбира потребителя и ще предостави решения.
Нови алгоритми изучават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможни изображения.
Въз основа на тях, телевизорът създава персонализирана картина за вас.
Изберете желания от вас звук от селекция звукови клипове.
От 40 милиона параметъра, AI създава персонализиран звуков профил, съобразен с вашите предпочитания.
Получете пълни актуализации и се насладете на предимствата на най-новите функции и софтуер.
Изпитайте изключителното удобство да управлявате целия си дом чрез едно, интуитивно табло.
Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV.
Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.
Възползвайте се максимално от вашия телевизор с Multi View.
Отразявайте устройствата си чрез Google Cast и AirPlay.
Разделете екрана си на два отделни изгледа за безпроблемно забавление на няколко екрана.
Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.
Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
Размер на екрана, inch43" (109.22 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS Smart TV
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Аудио20W, 2.0ch, LG Sound Sync, Clear Voice Pro, Bluetooth Surround Ready, AI Acoustic Tuning
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, 1 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical)
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h54 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm96.8 x 18.8 x 60.8 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
Другиa7 AI Processor 4K Gen8, Magic Remote Control
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch43
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
Честота, Hz60
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h54
Енергиен класG
ПодкатегорияТелевизори 43"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло9.30кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)43
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)2
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10, HLG
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)1
Енергиен класF (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж200x200
Тегло9.30кг
LG 43QNED70A6A 43" 4K QNED HDR Smart TV