- LG

Цена
€284 00 / 555 46 лв
с ДДС
В Наличност


Най-новата и уникална технология на LG за широка цветова гама, заместваща Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете.
Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с много по-добра острота и дълбочина от преди.Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Със сензор за движение и колело за превъртане, насочете и кликнете, за да използвате курсора или да подавате гласови команди.Взаимодействайте с AI Chatbot чрез AI Magic Remote и решете всичко от настройки до отстраняване на проблеми.AI разбира потребителя и ще предостави решения.Нови алгоритми изучават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможни изображения.Въз основа на тях, телевизорът създава персонализирана картина за вас.Изберете желания от вас звук от селекция звукови клипове.От 40 милиона параметъра, AI създава персонализиран звуков профил, съобразен с вашите предпочитания.Получете пълни актуализации и се насладете на предимствата на най-новите функции и софтуер.Носител на наградата CES за иновации в категорията за киберсигурност, чувствайте се сигурни, че webOS пази поверителността и данните ви.Управлявайте безпроблемно различни домакински уреди на LG заедно с вашите Google Home устройства и други.Изпитайте изключителното удобство да управлявате целия си дом чрез едно, интуитивно табло.Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV.Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.LG QNED ТВ и LG саундбар са идеалното съчетание, създадено да работи хармонично заедно, за да осигури многообхватна звукова среда.Възползвайте се максимално от вашия телевизор с Multi View.Отразявайте устройствата си чрез Google Cast и AirPlay.Разделете екрана си на два отделни изгледа за безпроблемно забавление на няколко екрана.Играйте хиляди игри директно на вашия LG телевизор с достъп до приложенията GeForce NOW, Blacknut, Boosteroid! Насладете се на голямо разнообразие от игрови изживявания – от ААА заглавия с геймпад до ежедневни игри, които можете да играете с вашето дистанционно.Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима Ambient FILMMAKER MODE с компенсация на околната светлина, адаптиращи се към светлината на помещението и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2.0ch, LG Sound Sync, Clear Voice Pro, Bluetooth Surround Ready, AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 1 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 18.8 x 60.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | a7 AI Processor 4K Gen8, Magic Remote Control |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 43 |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 60 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 54 |
| Енергиен клас | G |
| Подкатегория | Телевизори 43" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 9.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 43 |
| Технология на дисплея | QNED |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Smart TV | Да |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| HDMI портове (count) | 2 |
| Операционна система | webOS |
| HDR поддръжка | HDR10, HLG |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB портове (count) | 1 |
| Енергиен клас | F (SDR) / G (HDR) |
| VESA монтаж | 200x200 |
| Тегло | 9.30кг |
LG 43QNED70A6A 43" 4K QNED HDR Smart TV
Изживейте невероятно качество на картината с LG 43QNED70A6A, 43-инчов 4K QNED HDR Smart TV, захранван от Alpha 7 AI процесор. Насладете се на живи цветове, дълбоки контрасти и плавно движение за пълно потапяне в съдържанието.
Ключови Предимства
- QNED дисплей — Quantum Dot и NanoCell технология за милиард живи цвята и остри детайли.
- Alpha 7 AI процесор 4K — Интелигентно ъпскейлване и оптимизация за реалистична картина и звук.
- webOS 25 ThinQ — Интуитивна смарт платформа с гласово управление, персонализирани препоръки и безпроблемна свързаност.
- Игрови функции — VRR, ALLM и HGiG поддръжка за плавни и отзивчиви игри.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 43 инча |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Технология на дисплея | QNED |
| Smart TV | Да |
| Операционна система | webOS 25 ThinQ |
| Процесор | Alpha 7 AI процесор 4K |
| HDR поддръжка | HDR10, HLG |
| Wi-Fi | Да (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Да (Bluetooth 5.0) |
| Игрови функции | VRR, ALLM, HGiG |
| 4K ъпскейлване | Да |
| Гласово управление | Да (Voice ID) |
| AirPlay 2 | Да |
| Google Cast | Да |
| Тунери | DVB-T2/C/S2 |
| Стойка | 2-крачна стойка |
Какво има в кутията
- LG 43QNED70A6A телевизор
- Дистанционно управление
- Захранващ кабел
- Стойка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














